O firmě Niclas s.r.o.

Máme více jak 20 let zkušeností ze servisem CAD/CAM/CIM systémů renomovaných světových výrobců řezacích CNC plotterů a cutteru v oblasti oděvního, reklamního, nábytkářského, automobilového, leteckého a obalového průmyslů: LECTRA France, ZŰND SWISS, INVESTRONICA SPAIN, nově KIMLA PL. Zkušenosti z Česka, Rakouska, Německa, Slovenska a Polska: Johnson Controls, Österreichische Bundesbahnen, BOS Automotive, BENTEX Automotive, AGC GLASS Automotive, SAINT GOBAIN, LA COMPOSITE, LETOV, SKY PARAGLIDERS, BUPAK, SOLPAP, KAPPA, HESTER, PPO Obaly, KOUTNÝ, OP, KALAS Sportwear, MOZ Břeclav Počínaje rokem 2012, se vzníkem nové společnosti, nabízíme CNC obráběcí stroje polské firmy KIMLA.

Obor působnosti se přesouvá více na stranu řezání FO laserem, reklamy, výroby těsnění, obalového průmyslu, plastů a kompozitních materiálů. Nabídka firmy je otevřená, vychází vstříc požadavkům zákazníka a při volbě plotteru, frézky, gravírky nebo cutteru nabídne vždy správné řešení. Technická podpora systémů Investronica, Zünd a LECTRA je i nadále zachovaná.

Novinky

Vykoupíme Váš starý katr protiúčtem.

Vykupujeme veškerou řezací cnc techniků, zájmenná LECTRA. Pokud je Váš katr starší 15 let je na čase uvažovat o výměně technologie. 

více >>

GEMINI CAD

V nabídce CAD software GEMINI CAD

více >>
Pro více informací nás prosím kontaktujte
Tel: +420 603 510 764